Bankiety, rocznice

Hotel Pojezierze jest doskonałym miejscem do zorganizowania uroczystości z każdej okazji. Jeżeli zamierzacie Państwo zaprosić małe lub większe grono najbliższych w celu wspólnego uczczenia specjalnej daty lub wydarzenia, zapewniamy, że zaproponujemy i zorganizujemy dla Państwa imprezę stosownie do rangi tegoż wydarzenia, ilości zaproszonych osób, jak i posiadanego budżetu. Jesteśmy przekonani, że będziemy w stanie spełnić Państwa oczekiwania, a nasze doświadczenie, pomysłowość i umiejętności zyskają Państwa przychylność.

Wydarzenie możemy zorganizować w jednej z dwóch dostęnych w hotelu sal, za których wynajem nie pobieramy opłaty. Wybór miejsca należy do Państwa, my natomiast zadbamy o dostosowanie go do liczby zaproszonych gości, charakteru uroczystości oraz jej przebiegu. Sale Hotelu Pojezierze umożliwiają połączenie spotkania wokół wspólnego stołu z taneczną zabawą lub artystycznym występem.

Szef Kuchni zadba o starannie dobrane i urozmaicone menu, które oprócz sprawdzonych już propozycji, znajdujących się w naszej bieżącej ofercie, może uwzględniać Państwa preferencje i oczekiwania.


Rezerwacja

Dziękujemy ! Prosimy oczekiwać na odpowiedź z propozycją terminu wizyty.

© Hotel Pojezierze Szczecinek 2015