Wesela

Uroczystość weselna jest wydarzeniem o szczególnej randze, zwłaszcza dla Nowożeńców oraz ich rodziny i najbliższych. Świadomi doniosłości tego święta, podchodzimy do organizacji takiej uroczystości ze szczególnym zaangażowaniem i starannością. Wysoko cenimy zaufanie, jakim obdarzają nas przyszli Nowożeńcy, powierzając nam organizację swojego przyjęcia weselnego.

Uroczystośc weselną możemy zorganizować w sali mieszczącej komfortowo do 120 osób. Szef Kuchni zadba o starannie dobrane i urozmaicone menu, które oprócz sprawdzonych już propozycji, znajdujących się w naszej bieżącej ofercie, uwzględniać będzie Państwa preferencje i oczekiwania. Proponujemy Państwu znaczne rabaty przy zakupie oferowanego przez Hotel szerokiego asortymentu trunków. W przypadku większych imprez mamy także atrakcyjną propozycję rozliczenia budżetu za alkohole w cenach specjalnych według faktycznego spożycia podczas uroczystości. Jeżeli preferujecie Państwo dostarczenie alkoholi zakupionych poza Hotelem i serwowanie ich podczas imprezy, jest to przez Hotel akceptowane.

Organizując uroczystość w naszym Hotelu, możecie Państwo skorzystać ze specjalnej oferty cenowej na wynajem pokoi dla Państwa Gości. W ceny pokoi wliczone jest śniadanie. Parking strzeżony dla Gości Weselnych w tym szczególnym dniu - GRATIS.


Rezerwacja

Dziękujemy ! Prosimy oczekiwać na odpowiedź z propozycją terminu wizyty.

© Hotel Pojezierze Szczecinek 2015